Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Juliopol

Juliopol, mazowieckie

  • 115 100 zł
  • 1 151 m²
  • 100 zł/m²

Zdjęcie

Ola

Skontaktuj się

Działka budowlana Juliopol

Juliopol, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

115 100 zł

1 151 m²

100 zł/m²

Działka budowlana Juliopol

Zaktualizowane: 19 maja 2026

115 100 zł 1 151 m² 100 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 115 100 zł (100 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 151 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam działki!

Juliopol - nowe osiedle w pięknym leśnym otoczeniu.

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej na nowo powstającym, kameralnym osiedlu w miejscowości Juliopol gm. Młodzieszyn. Osiedle otoczone lasem, osłonięte od drogi głównej, zapewnia prywatność i spokój.

Spokojne sąsiedztwo - ciesz się ciszą, zielenią i przestrzenią wokół. (...)

Agent

Ola

503 307...

503 307 932

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ola

503 307...

503 307 932

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości